Наказ "Про використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу"

ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

БЕРЕЗІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ

НАКАЗ

від 22 березня 2019 р. № 14

Про використання мобільних

телефонів під час навчально-виховного процесу

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від № 910 від 07 серпня 2014 року «Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2007 року № 420» та з метою якісного забезпечення організації навчально-виховного процесу, поліпшення організації режиму роботи школи, захист цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу

НАКАЗУЮ:

1. Дозволити використання мобільних телефонів у закладі для забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу лише з навчальною метою.

2. Звернути увагу на заборону використання мобільних телефонів у навчальному закладі без потреби.

3. Дозволити користуватися мобільним телефоном лише під час перерв у беззвуковому режимі.

4. Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці.

5. Використання мобільних телефонів учнями дозволяється лише з дозволу учителя в окремих випадках:

5.1. У разі термінової необхідності здійснити телефонну розмову (як виняток, при травмуванні, розслідуванні, вирішенні питань оздоровлення та лікування) учень має отримати дозвіл учителя та скористатися телефоном за межами приміщення, де проходить навчальне заняття.

5.2. З дозволу учителя учень має право скористатися функціями калькулятора під час виконання практичних та лабораторних робіт, розв’язування складних задач з окремих предметів (математики, фізики, хімії, біології та ін.).

5.3. З дозволу вчителя учень має право використати функцію аудіопрогравача на уроках музики, заняттях вокальних гуртків.

5.4. Отримавши дозвіл вчителя, учень може скористатися телефоном для пошуку невідомого слова (терміну), тексту твору та інше.

6. Терміново зв’язатись з кимось по телефону можна тільки під час перерви.

7. Не залишати без догляду мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце.

8. У разі порушення порядку користуватися мобільним телефоном вперше - порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та повернути лише батькам без права наступного користування.

9. Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив та техперсонал школи не несе.

10. У випадку крадіжок мобільних телефонів дирекція та вчителі не вживають жодних заходів щодо їх пошуку.

11. Заборонено фотографувати мобільним телефоном, робити звукові записи або ж знімати ним відео – як під час перерв, так і під час уроків, виховних годин.

12. Не використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.

13. Класним керівникам довести даний наказ до відома батьків та учнів закладу під підпис.

14. Вчителю інформатики Іщуку С.В. розмістити інформацію щодо порядку використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу в навчальному закладі на сайті школи.

15. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи (підпис існує) Савіцький С.П.

Кiлькiсть переглядiв: 38

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.